Blender Journal - 3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

Blender Journal

Obsah seriálu:

20.02.2004

Blender Journal 3/2004

Třetí Blender journal roku 2004 je bohužel bez animace ke stažení, ale zato v něm najdete opět ty nejzajímavější obrázky z posledních týdnů a novinky o probíhající české soutěži v Blenderu, exportéru do Macromedia Flash či optimalizované verzi Blenderu, která je až dvakrát rychlejší než oficiální build.

23.01.2004

Blender Journal 2/2004

Poslední dva týdny ve světě Blendru byly nabity událostmi a tak si v tomto Blender Journalu můžete přečíst jak to vypadá s vydáním nového oficiálního manuálu, kde si můžete stáhnout vývojářskou verzi Blenderu se spoustou nových funkcí a kde najdete nově otevřenou galerii s těmi nejlepšími blenderovskými pracemi.

09.01.2004

Blender Journal 1/2004

První letošní číslo Blender Journalu je tu a přináší s sebou další kvalitní obrázky, nový krátký animovaný film od @ndyho, zprávu o vyvíjeném CAD pluginu, informace o komerční hře vytvořené s přispěním Blenderu a jedno překvapení z českých luhů a hájů.

22.12.2003

Blender Journal 5/2003

Poslední Blender Journal v tomto roce je zaměřen víceméně monotematicky-většina obrázků má něco společného s létáním, letectvím a technikou. Kromě toho si můžete přečíst novinky, jako je raytarcing v Blenderu, nové knihy, nové tutoriály a několik zajímavostí s v budoucími vývoji Blenderu.

05.12.2003

Blender Journal 4/2003

Předposlední Blender Journal tohoto roku je tu a s ním i další obrázky, animace a zajímavosti ze světa Blenderu. Na své si tentokrát přijdou zejména fandové Star Wars a Star Gate, mírně pokročilí uživatelé zde najdou odkazy na dva zajímavé tutoriály a zejména začátečníkům je určen malý dárek od člena blenderovské komunity na konci..

21.11.2003

Blender Journal 3/2003

Ve třetím Blender journalu se dozvíte, co se chystá v příštích verzích Blenderu, jaká je situace kolem tištěného manuálu korespondujícím s novým uživatelským rozhraním a samozřejmě nechybí ani obvyklá kolekce zajímavých brázků.

07.11.2003

Blender Journal 2/2003

Druhé číslo Blender journalu je v části o umění jednoznačně "poznamenán" Art Festivalem v Blenderu, který nedávno proběhl. Ve druhé části se potom dozvíte něco o zajímavých soutěžích v Blenderu a to nejen těch zahraničních.

20.10.2003

Blender Journal 1/2003

Pravidelným návštěvníkům serveru ElYsiun.com, věnovanému Blenderovské komunitě, je již zřejmě jasné, kolik uhodilo. Po vzoru tamějšího, kdysi tak oblíbeného, Community Journalu, počínaje tímto týdnem se tu každých 14 dní objeví souhrn toho nejzajímavějšího, co se ve světě Blenderu odehrálo a hlavně ukázky těch nejlepších nebo nejzajímavějších děl vytvořených v tomto unikátním programu.

Tématické zařazení:

 » 3D grafika  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: