Pusťte si hudbu ke cvičení: nositelný a vodotěsný Walkman WS610 nyní s bezdrátovou technologií Bluetooth - 3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

Pusťte si hudbu ke cvičení: nositelný a vodotěsný Walkman WS610 nyní s bezdrátovou technologií Bluetooth

WS-610

16. září 2014, 09.10 | Pusťte si do žil energii pravé hudby, když běháte, jste v posilovně nebo plavete, díky novému přehrávači Bluetooth® Walkman NWZ-WS610. Dodává se s dálkovým ovládáním ve formě ovládacího prstenu.

Poslech hudby při cvičení vás může motivovat k vyšším výkonům a bude vás bavit. Nejnovější generace nositelného MP3 přehrávače od Sony je na to jako dělaná. Design zohledňuje komfort a pevnost uchycení, už vás nebudou zpomalovat žádné kabely. Přehrávač je také vodotěsný a má velmi důmyslně řešené pecky do uší, které skvěle padnou a zajišťují kvalitní poslech hudby i při vodních sportech.

 

Vůbec poprvé se Walkman NWZ-WS610 představuje i jako nositelné sluchátko s technologií Bluetooth®, takže můžete při běhání nebo cvičení poslouchat také hudbu z telefonu.

 

Součástí sady je také praktický dálkový ovladač, který vypadá jako prsten a můžete jím ovládat funkce přehrávání hudby a přijímat telefonní hovory - i při sportu. Energeticky úsporná bezdrátová technologie tohoto uživatelsky komfortního ovladače prodlužuje životnost baterie tak, že vám už navždy odpadají starosti s dobíjením.

 

Můžete si vybrat mezi poslechem hudby z interní paměti přehrávače nebo bezdrátovým streamingem přes online službu distribuce obsahu jako je Music Unlimited, Spotify nebo YouTube prostřednictvím chytrého telefonu. Už nikdy nezmeškáte žádné upozornění na pozadí běžících aplikací nebo ze systému vašeho chytrého telefonu, i když si zrovna jdete zaběhat. Funkce SoundMix inteligentně kombinuje přehrávání hudby se zvukovými signály z aplikací na vašem chytrém telefonu.

 

Ani chatování s přáteli nemusí jít stranou, když se věnujete své pravidelné dávce pohybu. S modelem Walkman NWZ-WS610 můžete ovládat telefonní hovory i bez nutnosti použít ruce, které se vám budou hodit spíše při cvičení. Stačí se letmo dotknout Walkmanem svého chytrého telefonu a můžete se začít bavit s přáteli: technologie NFC usnadňuje bezdrátové spojení mezi zařízeními natolik, že spárování nebo nastavení zařízení pro bezdrátový přenos už není strašákem.

 

Aplikace SongPal od Sony vám dává ještě více kontroly a komfortu. Díky ní můžete ovládat svůj Walkman z chytrého telefonu - procházet uložené skladby podle interpreta nebo alba a upravovat nastavení zvuku. Několik funkcí je přímo určeno k vylepšení zvukové kvality: například Clear PhaseTM pro ještě realističtěji zvuk, a Clear BassTM pro zvýraznění dynamických basů bez zkreslení.

 

Natáhnout do Walkmana celou svoji sbírku hudby je nečekaně rychlé a snadné. Stačí připojit přehrávač NWZ-WS610 kabelem a způsobem „drag and drop" přetáhnout soubory z PC - nemusíte k tomu mít žádný otravný software.

 

Vodotěsný a nositelný MP3přehrávač Walkman NWZ-WS610 s technologií Bluetooth® bude v Evropě v prodeji od začátku října 2014.

 

 

 

WS_610

Tématické zařazení:

 » 3D grafika  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: