Poslech bez omezení: osvoboďte se s novými bezdrátovými sluchátky od Sony s technologií Bluetooth® - 3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

Poslech bez omezení: osvoboďte se s novými bezdrátovými sluchátky od Sony s technologií Bluetooth®

MDR-ZX550BN_R

15. září 2014, 08.21 | Užívejte si svoji hudbu s nejnovějšími modely bezdrátových sluchátek s technologií Bluetooth® od Sony pro tuto sezonu.

 

V řadě těchto stylových sluchátek určitě najdete taková, která se hodí k vašemu životnímu stylu. Vaši vášeň pro hluboké a mocné basy uspokojí model MDR-XB950BT. Sluchátka MDR-ZX550BN s technologií pro potlačení okolního hluku vám umožní ponořit se kdekoliv do ničím nerušeného poslechu naprosto čisté hudby. I když zrovna prší, tak váš ranní běh nepochybně vylepší poslech hudby se sportovními sluchátky MDR-AS800BT, jejichž design je činí odolnými proti stříkající vodě.

 

Všechny modely s technologií Bluetooth® a podporou NFC nabízejí propojení s vaším chytrým telefonem na jeden dotek. Stačí se sluchátky letmo dotknout telefonu a zařízení se spárují - bez drátů, nastavování nebo zadávání párovacích kódů. Už vám nic nebrání užít si kvalitní bezdrátový zvuk s čistými výškami a výraznými basy, který zní jako naživo.

 

 

Některé modely s technologií Blueooth® disponují také zabudovaným hands-free s digitálně vylepšeným zvukem, díky němuž můžete přijímat hovory a telefonovat a váš telefon může přitom zůstat v kapse nebo v tašce.

 

Sluchátka MDR-XB950BT Bluetooth®

Od dubstepu po disko: nová sluchátka MDR-XB950BT jsou prvním modelem s Bluetooth® technologií ze špičkové řady Extra Bass (XB) od Sony. Tato výkonná sluchátka s hlavovým mostem jsou určena především přesvědčeným milovníkům mocných basů. To vše díky svému nekompromisnímu designu a luxusnímu zpracování hlavového mostu, který je částečně z kovu, dokonale padne a je velmi pohodlný.

 

 

 

Velké 40mm měniče mají neodymiové magnety s vysokou magnetickou hustotou, díky nimž jsou schopny věrně reprodukovat i sub-basové wobble linky. Ani to vám nestačí? Chcete jít ještě hlouběji? Stačí aktivovat Electro Bass Boooster a basy najednou znějí jako někde v klubu. Funkce Advanced Direct Vibe Structure u basového boosteru vyplňuje prostor mezi měniči a ušním bubínkem pro přesnou přímou reprodukci sub-basových zvuků. Studie akustických vlastností provedená ve spolupráci se společností SME (Sony Music Entertainment) odhalila, že „rytmický výraz basového zvuku", zejména v rozmezí 30~40Hz, hraje stále větší roli na hudební scéně. Funkce Beat Response Control docílí tohoto vylepšeného basového zvuku s lepšími přechodnými vlastnostmi díky vylepšené výkonnosti portů a větším rozměrům průduchu pro vstup vzduchu v horní části reproduktorů.

 

I když na svém MP3 přehrávači posloucháte velmi dlouhý set, je vaše pohodlí samozřejmě na prvním místě. Náušníky u modelu MDR-XB950BT mají nový ergonomický tvar a měkké vycpávky, které se přizpůsobí různým tvarům hlavy pro maximální pohodlí. Dutina kolem ucha je dostatečně prostorná, aby ušní boltec nestlačovala a přitom vedla zvuk přímo do ušního bubínku.

 

Sluchátka MDR-ZX550BN Bluetooth® s technologií tlumící okolní hluk

Pouze vy a vaše hudba - žádné rušení, žádné kabely. Supraaurální (on-ear) sluchátka MDR-ZX550BN mají zabudovanou technologii, která eliminuje až 90 % okolního hluku.

 

30mm měniče se starají o zvuk, který je velmi čistý a výrazný. A s extra dlouhou dobou kontinuálního přehrávání až 25 hodin (i při aktivované redukci okolního hluku a při zapnutém připojení přes Bluetooth®) se vám baterie nevybije ani při těch nejdelších cestách autobusem nebo na palubě transatlantického letu. Praktický kloubový design sluchátek umožňuje jejich složení pro úsporu místa v batohu nebo tašce, takže vám sluchátka v žádném případě nebudou překážet.

 

 

 

Sportovní intraaurální (in-ear) bezdrátová sluchátka DR-AS800BT Bluetooth®

Při sportu určitě oceníte miniaturní a super lehká sportovní sluchátka MDR-AS800BT. Tento model je určen aktivním uživatelům, kteří - kromě skvělého zvuku - hledají i pohodlné nošení.

 

 

 

Bezdrátová sluchátka MDR-AS800BT lze nosit běžným způsobem nebo obráceně, s kabelem „uklizeným" za uchem. Sluchátka ještě lépe padnou do ucha díky speciálním opěrám, které se pohodlně zapřou o váš přirozený tvar ušního boltce pro maximální pohodlí při nošení.

 

Déšť poslech neohrozí: sluchátka MDR-AS800BT odolají stříkající vodě dle normy IPX4, jejich ultrazvukem lepené spoje jsou navíc vodotěsné. Na jedno nabití baterie přehrávají hudbu 4,5 hodiny. To úplně stačí na jedno odpočinkové dopolední posezení v kavárně, na cestu do práce a z práce nebo sportovní odpoledne.                                

 

Nové modely sluchátek MDR-XB950BT, MDR-ZX550BN a MDR-AS800BT s technologií Bluetooth®  od Sony budou v Evropě v prodeji od října 2014.

 

 

 

MDRAS800BT_hero

Tématické zařazení:

 » 3D grafika  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: