Vypadejte skvěle s fotoaparátem v ruce a ještě lépe na snímcích - 3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

Vypadejte skvěle s fotoaparátem v ruce a ještě lépe na snímcích

W830

20. března 2014, 22.34 | Nové modely fotoaparátů Cyber-shot W830 a W810 jsou skvělým společníkem na každé párty

  • Snímač s rozlišením 20,1 Mpx přináší křišťálově čisté detaily
  • Objektiv ZEISS s 8x optickým zoomem (W830) a širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 26 mm a 6x optickým zoomem (W810)
  • Funkce Beauty Effect umožňuje přímo na fotoaparátu retušování a zjemnění pleti, odstranění lesku, rozšíření očí či vybělení zubů      
  • Nový režim Party automaticky nastavuje citlivost ISO, kompenzaci expozice a saturaci, díky čemuž můžete snímat fotografie i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách (W810) 
  • Design ve více barevných provedeních
  • Skutečně snadné ovládání s intuitivním menu a hlavními tlačítky na zadní straně fotoaparátu                           

 

Vývoj kompaktních fotoaparátů pokračuje neuvěřitelnou rychlostí a důkazem toho jsou i nové modely Cyber-shot W830 a W810. Jsou navrženy pro ty, kterým nestačí fotografie pořízené smartphony a touží po lepší kvalitě, ale nechtějí při koupi fotoaparátu sáhnout příliš hluboko do kapsy. Jejich ovládání je až neuvěřitelně jednoduché.

 

Oba modely se vyznačují štíhlým tělem, disponují CCD snímačem s rozlišením 20,1 Mpx a umožňují uživatelům vytvářet videa v HD kvalitě. Lidé bývají nejkritičtější k záběrům sebe sama, a proto nepochybně každého uživatele potěší funkce Beauty Effect. Díky ní můžete snadno provést kosmetické úpravy na svých snímcích, retušovat malé nedostatky a vytvářet tak fotografie, na kterých budete vypadat přesně podle svých představ. Nabídka obrazových efektů Picture Effect zase uhasí vaši touhu po kreativní seberealizaci. Nové modely zároveň nabízejí možnost snímání okouzlujících 360stupňových panoramat Sweep Panorama, dodávajících okolnímu prostředí úplně jinou perspektivu. Vylepšený blesk se stará o optimální ovládání citlivosti ISO. Uživatelé tak mohou osvětlit i vzdálené objekty.

 

Model DSC-W830

Model DSC-W830 v sobě spojuje brilantní optiku ZEISS, procesor BIONZ a CCD snímač s rozlišením 20,1 megapixelu ve štíhlém a kompaktním těle, se kterým můžete pořizovat fotografie plné nádherných detailů. Optická stabilizace Optical SteadyShot eliminuje otřesy zařízení na minimum a režim Active Mode se spolu s elektronickou stabilizací postará o vysoce kvalitní videa. Tělo se vyznačuje pokrokovým designem a povrchem s nádherným metalickým leskem ve čtyřech barevných provedeních. 

 

Model DSC-W810

Model DSC-W810 disponuje výkonným CCD snímačem s rozlišením 20,1 Mpx, širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 26 mm s 6x optickým zoomem. Jeho silnou stránkou je i režim Party Mode, díky kterému automaticky nastavuje potřebné parametry při snímání v náročných světelných podmínkách.

 

Uživatelé jistě ocení i opěrku usnadňující uchopení, která je umístěna na přední straně. Model W810 se může pochlubit nádherným designem s metalickým leskem a tlačítkem pro snímání videa, umístěným na zadní straně. Díky němu můžete okamžitě a bez nejmenších obtíží snímat videa v HD kvalitě a zveřejňovat je na YouTube.

 

Modely DSC-W810 a DSC-W830 jsou dostupné na evropském trhu od února 2014.

 

 

Technické údaje

 

 

W830

W810

Objektiv

Objektiv ZEISS

Objektiv Sony

Optický zoom/Zoom

Clear Image

8x / -

6x / -

Obrazový snímač/efektivní megapixely

Super HAD CCD 20,1 Mpx

Super HAD CCD 20,1 Mpx

LCD

ClearPhoto, 2,7"

ClearPhoto, 2,7"

Režimy Advanced Flash/Party Mode

-/ Ano

Ano / Ano

Funkce Beauty Effect

Ano

Ano

Wi-Fi

Ne

Ne

 

 

Tématické zařazení:

 » 3D grafika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: