NEC Display Solutions aktualizuje profesionální řadu instalačních projektorů PA-série - 3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

NEC Display Solutions aktualizuje profesionální řadu instalačních projektorů PA-série

8. července 2014, 08.41 | Rozšířená řada projektorů s vysokým rozlišením přináší snadnou instalaci, vysoký výkon a inovativní funkce pro vynikající kvalitu obrazu.
NEC Display Solutions Europe přichází se sedmi novými profesionálními LCD projektory PA-série.

Nové modely přicházejí s možností zpracování signálu v ultra vysokém rozlišení 4K, se schopností toto vysoké rozlišení dále řetězit prostřednictvím HDMI přímo v projektoru. Vytvoření multi obrazové instalace je tak díky této schopnosti společně s funkcí edge blending velmi jednoduché a intuitivní. Nově použité technologie tak umožňují vytvoření jednoho obrazu z více projektorů, bez kompromisů v kvalitě.

Nové modely řady PA jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají větší jasný obraz ve fantastické kvalitě. Novinky disponují unikátním NEC NV1301 scaler čipem, který je schopen zpracovat a řídit signál v rozlišení 4K na vstupu, s následným sdílením signálu na další připojené projektory. Rozšířené geometrické funkce, výběr z více druhů objektivů, podpora režimu portrét atd., to vše zajišťuje jednoduchou a rychlou instalaci, a to vše navíc s podporou 3D.

 

Díky podpoře obsahu v ultra vysokém rozlišení poskytuje sedm nových projektorů vysoký výkon a vynikající kvalitu obrazu pro profesionální aplikace. Spojují v sobě kontrastní poměr až 6000:1 s unikátními vlastnostmi, například NEC Sweetvision® třetí generace - technologií vylepšení kontrastu, díky které je dosaženo zobrazení zářivých barev a obsah tak diváka ještě více zaujme. 10-ti bitový video procesor zajišťuje vysoký výkon při snížené hlučnosti, pokročilou korekci barev a jemné nastavení gradientů. Samozřejmostí je potom celá řada barevných profilů, například sRGB,  DICOM (specifické nastavení pro prohlížení snímků ve zdravotnictví) atd.

 

Pokročilé možnosti instalace jsou zajištěny prostřednictvím řady funkcí, včetně podpory projekce v režimu portrét, která je ideální např. pro digital signage aplikace nebo projekci snímků ve zdravotnictví ve standardu DICOM. Wide 2x zoom, vertikální a horizontální posun objektivu umožňují snadnou a profesionální instalaci. Široká škála možností připojení a multimediální funkce, včetně DisplayPort, HDMI In - a HDBaseT (u vybraných modelů) poskytují snadné připojení.

 

V souladu s NEC Green Vision nabízejí projektory pokročilé ECO funkce, včetně nastavení nízké spotřeby energie. Dlouhá životnost lampy až 4000 hodin, filtry, které nevyžadují údržbu a příkon v pohotovostním režimu jen 0,16 W. Inovované 3LCD segmenty garantující vysoký výkon jak na bílém, tak na barevném výstupu, s dlouhou životností bez vyblednutí.

 Nová PA-série tak nabízí modely s nízkým TCO a vysokou užitnou hodnotou.

 

Navíc je u všech modelů k dispozici možnost projekce po síti LAN / WLAN(volitelně), s možností dalšího ovládání projektoru přes NaViSet Administrator 2, což umožňuje nejen klasické zaslání promítaného obsahu po síti LAN/WLAN, ale také dálkové monitorování a ovládání všech projektorů v síti. Virtual remote software a HTTP browser umožňují ovládat projektor přes standardní webový prohlížeč.

 

Dostupnost a záruka

Nové instalační projektory NEC PA-série budou dostupné od srpna 2014.

NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tyto projektory záruku 36 měsíců, systémem

door - to - door.

 

 

Tématické zařazení:

 » 3D grafika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: