Mezinárodní konferenci uživatelů GIS - 3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

Mezinárodní konferenci uživatelů GIS

31. srpna 2000, 00.00 | Autodesk uspořádá první mezinárodní konferenci uživatelů GIS. Společně s Autodeskem se na pořádání akce podílejí i společnosti CADTEL, Intel, Kanotech a Oracle.

SAN RAFAEL, Kalifornie, 23. srpna 2000 - Autodesk, Inc., dnes oznámil Autodesk GIS 2000, první ročník své mezinárodní konference uživatelů GIS (geografických informačních systémů). Akce se bude konat od 10. do 13. září v Marin Civic Center v kalifornském San Rafael. V rámci konference Autodesk GIS 2000 se budou pět dní konat technické workshopy a tři dny prezentace, výstava a semináře o budoucnosti GIS a o úspěšně zavedených implementacích. Jako řečníci vystoupí špičkoví představitelé Autodesku, průmysloví experti, partneři a zákazníci. Účastníci budou mít příležitost podělit se o zkušenosti s GIS inženýry, s kolegy a s uživateli z celého světa. Budou jim také představena nová řešení Autodesku® a jeho partnerů, která mohou zvýšit jejich produktivitu, snížit náklady a zefektivnit podnikání.

Na pořádání akce se podílejí GIS partneři Autodesku jako CADTEL Systems, špičkový vývojář AM/FM/GIS aplikací; Intel Corporation, největší světový výrobce čipů a přední výrobce počítačových, síťových a komunikačních produktů; Kanotech Information Systems Ltd., přední softwarový vývojář a poskytovatel AM/FM/GIS řešení a služeb ve Spojených státech a v Kanadě; a Oracle Corporation, přední světový dodavatel softwaru na správu informací a druhá největší softwarová společnost na světě.

Hlavní body konference
Konferenci odstartují prezentace vrcholných představitelů Autodesku, CEO Carol Bartz a výkonného viceprezidenta Joe Astrotha. Nabídnou účastníkům hlubší pohled do budoucnosti GIS a do budoucí GIS strategie Autodesku. Špičkoví odborníci z oboru se zaměří na to, jak nové technologie ovlivní budoucí podnikání zákazníků Autodesku.
Technology Exhibition uživatelům umožní setkat se tváří v tvář s technickým personálem Autodesku. V hale Autodesk Pavilion budou různé firmy z oboru předvádět svá podniková řešení na bázi GIS produktů Autodesku. Budou tam k vidění produkty a služby GIS vývojářů a partnerů Autodesku jako 20-20 Technologies Inc., CADTEL, Dimension4 Inc., Earth Resource Mapping, Excel Engineering, GDT, Gentry, GEOMAP, Hewlett-Packard, Hitachi, Kanotech, LizardTech, N8-3D, Safe Software, SpatialInfo, SophSys, TPLG a UCLID.
V hale Customer Showcase budou zákazníci Autodesku předvádět ukázky podnikových řešení, které aplikovali ve skutečných podmínkách. Budou mluvit o tom, jaké problémy bylo třeba překonat a jaké výhody jim GIS do fungování podniku přineslo.
Mezi prezentacemi pod označením Technology and Business Solutions se objeví např. "Integrace řešení Autodesku" a "Hodnota GIS pro podnikání." V rámci Industry Solutions Sessions se budou špičkoví odborníci a specialisté Autodesku zabývat výzvami, problémy a úspěchy v odvětvích komunikací, technických služeb, vládních orgánů a územního plánování. Každý ze čtyř seminářů se bude věnovat jednomu odvětví. Na seminářích Regional Focus vystoupí regionální šéfové Autodesku, vývojáři a uživatelé z různých koutů světa, kteří se budou zabývat problémy a řešeními pro jednotlivé regiony.
Všichni účastníci obdrží Desktop, Mobile, and Enterprise Technology Update špičkových GIS produktů Autodesku, včetně AutoCAD Map®, Autodesk MapGuide®, VISION*® a AutoCAD® Land Development Desktop. Budou jim také představeny možnosti integrace produktů Autodesku a řešení partnerů, jež společně zajistí komplexní řešení pro jejich specifické potřeby. Před začátkem a po skončení konference (6.-8.9., 14.-15.9.) se uskuteční technické školicí workshopy pro desktopové i podnikové produkty Autodesku. A do kategorie společenských aktivit patří vinná a sýrová recepce a venkovní Autodesk GIS 2000 Dinner.

Registrace
Registrační poplatky na Autodesk GIS 2000 se pohybují od 250 do 800 dolarů podle regionu a v některých případech podle průmyslového odvětví. Podrobnosti a online registrační formulář najdete na www.autodesk.com/gisuserconference. Registrační oddělení můžete kontaktovat také na telefonech +1-888-438-8828 nebo +1-650-762-2693, na faxovém čísle +1-650-558-4150, nebo na emailu: .

Tématické zařazení:

 » 3D grafika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: