Toshiba zavádí pátou generaci procesorů Intel® Core™ do svých byznysových notebooků - Software - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Software

Toshiba zavádí pátou generaci procesorů Intel® Core™ do svých byznysových notebooků

Intel® Core™ do byznysových notebooků

17. dubna 2015, 08.13 | Toshiba oznámila, že firemní notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B jsou nyní k dostání i s pátou generací procesorů Intel® CoreTM. S nejnovější generací procesorů, prodlouženou výdrží baterie a stávajícími vlastnostmi jsou ideální volbou pro větší korporace, ale i malé a středně velké podniky (SMB).

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B nyní využívají výhod páté generace procesorů Intel® CoreTM, které splňují podnikatelské nároky na mobilitu a výkon při menší spotřebě energie. Díky schopnosti multi-taskingu na cestách i v kanceláři a pokročilým funkcím zabezpečení pro ochranu dat se hodí pro každý byznys. Všechny modely jsou na trhu s výkonnými procesory až po řadu Intel® CoreTM i7.

Tyto notebooky se již dříve mohly pochlubit velkou výdrží baterie, ale nyní se Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B pyšní ještě delším provozem na jedno nabití. Pro ultramobilní notebook Toshiba Portégé Z30 to konkrétně znamená nárůst z původních 13,51 hodiny na skvělých 171 hodin. To využijí především podnikatelé, kteří jsToshiba on-lineou často na cestách. Bez potřeby nabití tak notebook vydrží až dva pracovní dny a dokáže se tudíž přizpůsobit i velmi nepravidelnému životnímu tempu v pohybu.

Notebook Tecra Z40 je navržen tak, aby perfektně udržoval rovnováhu mezi mobilitou a výkonem. Výdrž baterie se u tohoto modelu zvýšila až na 151hodin z původních 10,51 hodiny. I Satellite Pro R50-B nyní poskytne uživateli komfort celého pracovního dne bez potřeby nabíjení s výdrží baterie až 81hodin.

Portégé Z30 (33,8 cm, 13,3") a Tecra Z40 (35,6 cm, 14,1") jsou ideálními společníky pro vedoucí pracovníky, kteří tráví mnoho času na cestách a hledají prémiové, vysoce výkonné a ultramobilní řešení, které bezproblémově pracuje bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. Díky pokročilým funkcím ochrany, jako je Trusted Platform Module (TPM), možnosti dokování a technologii Intel® vPro2, jsou oba modely vhodné i do pracovního prostředí, ve kterém může IT oddělení monitorovat a spravovat zařízení na dálku.

Toshiba Satellite Pro R50-B 39,6 cm (15,6") vytváří koncept spolehlivého a dostupného zařízení v tenkém a lehkém šasi s přidanou hodnotou pro SMB a i tento přístroj je doplněn o mimořádnou Záruku spolehlivosti Toshiba, která zaručuje, že v případě poruchy notebooku během prvního roku od pořízení dostane zákazník kromě záruční opravy také celou kupní cenu zařízení zpět.

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40, a Satellite Pro R50-B s pátou generací procesoru Intel® CoreTM jsou nyní dostupné na evropském trhu.

 

Zdroj: toshiba-czech.com

Zdroj: http://www.toshiba-czech.com/press/releases/Portege-Z30-Tecra-Z40-Satellite-Pro-R50-B/

Tématické zařazení:

 » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: