Jovan Dezort - Co odnesl čas - Home - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Home

Jovan Dezort - Co odnesl čas

Pozvánka na výstavu Jovan Dezort

24. března 2016, 09.11 | Nenechte si ujít výstavu fotografií Jovana Dezorta - Co odnesl čas. Uskuteční se v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci. Předtím byla uvedena na Staroměstské radnici v Praze a

autor za ni obdržel od Asociace profesionálních fotografů titul Osobnost české fotografie roku 2014. Výstava je obohacena o čtyřicet fotografií z mezinárodní rozhlasové soutěže mladých hudebníků Concertino Praga a jejího Jihočeského festivalu, který má každoročně zázemí v Jindřichově Hradci. Jovan Dezort byl od začátku soutěže v roce1966 třicet let jejím oficiálním fotografem.

 

 

Výstava je zaměřená především na záběry ze 60. až 90. let minulého století. Zobrazují úsměvně i vážně život lidí v Československu a také v zahraničí v nejrůznějších oblastech. Starší generaci připomenou osobnosti, dění, události a místa třeba už zapomenutá nebo neexistující. Pro mladou generaci možná vzbudí údiv, že se kdysi stála fronta u telefonní budky, v jakých autech se jezdilo, že se dalo naskakovat za jízdy do tramvají a jak se lišil životní styl proti dnešku.

 

 

Výstava se koná od 10. 4. do 19. 5. 2016 v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20/I - jezuitská kolej, 377 01 Jindřichův Hradec.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Home  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: