Nový úhel pohledu s novou akční kamerou HDR-AS20 od Sony - 3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:3D grafika

Nový úhel pohledu s novou akční kamerou HDR-AS20 od Sony

13. června 2014, 08.34 | • Díky funkci SteadyShot™ bude obraz vždy jasný a čistý, a to i při výraznějších pohybech kamery
• Ultraširoký objektiv ZEISS® Tessar® a zabudovaný stereo mikrofon pro ostrá, dynamická a kvalitně ozvučená POV videa
• Snímač Exmor R™ CMOS zaznamenává všechny detaily ve Full HD 50p rozlišení ve foto i video režimu, a to i za horších světelných podmínek

  • Díky nositelnému příslušenství Live-View můžete sledovat záznam a ovládat až pět videokamer
  • S aplikacemi PlayMemories HomeTM a funkcí Video Merge si užijete spoustu zábavy i při stříhání svých videí

 

Čas dovolených je za dveřmi a nejnovější videokamera Action Cam AS20 od společnosti Sony je připravena zvládat s vámi všechna dobrodružství a adrenalinové zážitky.

 

Nic neunikne širokoúhlému objektivu ZEISS Tessar s mimořádně širokým zorným polem 170 ° (120 ° v případě, že je aktivována funkce SteadyShot), což už se velmi blíží lidskému zraku. Třes videokamery - rázy a vibrace, jak se řítíte z kopce hrbolatou lesní cestou nebo nárazy větru a vln - účinně neutralizuje funkce SteadyShot. Zabudovaný stereo mikrofon věrně zachycuje přirozený zvuk, což vašim každodenním dobrodružstvím přidává další rozměr reality.

 

Podsvícený snímač Exmor RTM CMOS je zárukou kvalitního videa ve Full HD rozlišení a úchvatných fotografií, a to i za soumraku a v podmínkách, kdy konkurenci dochází dech. Záznam rychlostí až 28 Mbit/s zajišťuje jemně vykreslený detail záznamu, a to i v dynamických scénách, kdy dochází k častým pohybům kamery nebo snímaného objektu.

 

Zabudovaná Wi-Fi snadno propojí Action Cam s nositelným dálkovým ovladačem RM-LVR1 Live-View Remote. Tento vodotěsný náramek, který lze volitelně přikoupit, umožňuje sledovat a ovládat až pět kamer s Action Cam na těžko přístupných místech, jako je třeba surfovací prkno nebo helma.

 

Pro ještě větší univerzálnost disponuje kamera praktickou funkcí „flip", která umožňuje otočit obraz, pokud máte kameru vzhůru nohama - třeba na křídle ultralehkého letadla.

 

Tenké a úzké tělo předurčuje Action Cam k tomu, aby vás doprovázela kamkoliv se vydáte - od surfu až po skate park. Její tenký aerodynamický design má minimální odpor vzduchu, když se vrháte dolů z kopce na svém kole nebo poprvé skáčete s padákem.

 

Výdrž baterie je ještě lepší než u předchůdce, takže můžete natáčet video nonstop 130 minut se zapnutou Wi-Fi (150 minut s vypnutou Wi-Fi), což je rozhodně dost dlouho na to, abyste zachytili celou svoji kaskadérskou jízdu na BMX kole nebo potápěčskou výpravu.

 

Když po akčním dnu zasednete k počítači, aplikace Sony PlayMemories Home, která je k dispozici zdarma, usnadní střih videa a jeho sdílení na sítích, jako je Facebook® a YouTubeTM. Nová funkce Video Merge* vám nabízí zajímavý efekt rozdělené obrazovky pro až čtyři simultánní videa z různých kamer. (Vyžaduje PlayMemories Home verze 3.1.10 nebo novější pro Windows a verze 1.1.10 nebo novější pro Macintosh).

 

Novou videokameru HDR-AS20 Action Cam od společnosti Sony lze již nyní předobjednat zde: www.sony.cz. V běžné distribuci v Evropě bude v červenci 2014.

 


Přibližná hodnota

Přibližná hodnota

 

 

Tématické zařazení:

 » 3D grafika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: