3D grafika - 3Dscena.cz: 3D grafika jako na dlani

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3D grafika

Modelování pánve v Rhinoceros - 1. část

28. června 2002, 00.00 | Po delší odmlce si ukážeme opět postup, jak pracovat s programem Rhinoceros - tentokrát na příkladu modelu pánve s poklicí ze skla.

 

 

 

Tipy pro modelování v Blenderu 1

26. června 2002, 00.00 | Po nějaké době se mi opět sešlo pár zajímavých dotazů od čtenářů seriálu o Blenderu a právě z nich vznikl tento výběr tipů a triků, tentokrát z oblasti modelování.

 

 

 

In the Shadows... pokračování návodů ze světa stínů a světel, díl druhý

24. června 2002, 00.00 | Praktické příklady při použití světel a stínů, popsání druhů světel a ukázky základních charakteristik jejich chování.

 

 

 

Tutoriál: 3D Studio MAX - Float Expression 2.díl

21. června 2002, 00.00 | Dokončení tutoriálu na tvorbu simulace funkčního modelu zjednodušené přední nápravy s využitím vazeb mezi objekty na úrovni matematických rovnic.

 

 

 

3D Studio MAX - Float Expression

 

 

 

Tutoriál: 3D Studio MAX - Float Expression I.díl

20. června 2002, 00.00 | Rozsah parametrizace ve 3D Studiu MAX dovoluje vytvářet mezi objekty vazby na úrovni matematických rovnic. Tutoriál se vám pokusí ukázat, jak lze využít matematicky předepsanou závislost parametrů objektů pro simulaci funkčního modelu zjednodušené přední nápravy.

 

 

 

Relative Vertex Keys v Blenderu 2- animování mimiky

19. června 2002, 00.00 | Minule jsme si představili animační techniku Blenderu zvanou Relative Vertex Keys a dnes si na praktickém příkladu ukážeme, jak se dá využít při animování výrazu v obličeji.

 

 

 

3D Studio MAX: Kost a kůže - a navíc i svaly

14. června 2002, 00.00 | Zatoužili jste někdy vytvořit animaci postavy? Pokud se k něčemu podobnému chystáte, mohla by se vám hodit znalost způsobu, jak dodat svalstvu punc reálnosti. Tutoriál vám ukáže, jak přimět svalstvo na vašem modelu ke smršťování a roztahování.

 

 

 

Relative vertex keys v Blenderu

12. června 2002, 00.00 | Relative vertex keys (RVK) je pokročilá animační technika, která se používá zejména pro animaci mimiky postav avšak hojné využití tato technologie najde i při oživování virtuálních plazů,ryb a podobných živočichů. V tomto článku se však ničeho tak složitého neobávejte, předvedeme si základy technik.

 

 

 

In the Shadows... pokračování návodů ze světa stínů a světel

10. června 2002, 00.00 | Praktické příklady při použití světel a stínů, popsání druhů světel a ukázky základních charakteristik jejich chování.

 

 

 

Strana výpisu

... 94 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: